Darčeková poradňa: Smart hodinky

Smart hodinky sú čoraz populárnejšie. Neviete sa orientovať podľa čoho si vybrať tie najvhodnejšie? Stručný prehľad a pomoc ak vybrať tie ideálne pre seba alebo ako darček ponúka tento príspevok na TPD.  „Globálny odbyt chytrých hodiniek sa zvýšil o pôsobivých 44 percent,“ uviedol analytik Steven Waltzer zo spoločnosti Strategy Analytics. Rast sa podľa neho zrýchľuje, pretože spotrebitelia si k svojim smartfónom čoraz častejšie kupujú takzvanú nositeľnú elektroniku so zameraním na športové aktivity a zdravý životný štýl.

Dočítate sa tu viac o:

 • Samsung Watch Active2
  Dodržuj zdravý životný štýl s osobným asistentom na zápästí. Galaxy Watch Active2 sa o teba postarajú a vždy ti vhodne poradia. Poskytnú ti presnejšie informácie o tvojom zdraví na väčšej obrazovke. Povedia ti všetko, čo potrebuješ vedieť, kedykoľvek to potrebuješ vedieť.
 • Apple Watch Series 5
  Viac vedia. Viac povedia. Trendy aktivít. Sledovanie cyklov. Novinky pre zdravý sluch. App Store na tvojom zápästí. S watchOS 6 máš poruke všetko, čo potrebuješ vedieť, aby si si dával pozor na svoje zdravie a bol fit. A k tomu množstvo zlepšení a prekvapení, vďaka ktorým si Apple Watch opäť zamiluješ.
 • Huawei Watch GT2
  Hľadáš chytré hodinky s naozaj dlhou výdržou, s ktorými môžeš športovať na suchu i vo vode? Potom by tvojej pozornosti nemali utiecť nové Huawei Watch GT2.
 • Xiaomi Amazfit GTR / GTS
  Značka Amazfit predstavila nové hodinky s guľatým (GTR) a hranatým (GTS) displejom a dlhou výdržou.

 

Darčeková poradňa Smart hodinky

 

Prajeme veľa šťastia pri výbere darčeka – smart hodiniek.

 

PREČÍTAŤ SI CELÝ PRÍSPEVOK