Darčeky môžete aj vyhrať – esutaze.sk

Vďaka internetu a hlavne sociálnym sieťam sa šíria súťaže ako huby po daždi. Obchodníci vedia, že je to výborná možnosť pre propagáciu tovaru alebo služieb. Súťaže číhajú na nás všade. V obchodoch nás lákajú na tovar svojej značky, na internete predstavujú nový tovar. Samostatná kapitola sú súťaže na Facebooku. Veď to poznáte, „lajkovačky, páčiky, zdieľačky“. Žiaľ často nik nevie ako tieto súťaže nakoniec skončia.

eSúťaže.sk – informačný portál o súťažiach

Poriadok vo svete slovenských súťaží sa rozhodol prevziať portál www.esutaze.sk. Už nemusíte pracne vyhľadávať súťaže cez vyhľadávače. Všetko nájdete spolu na jednej stránke. Sú pekne rozdelené do kategórií. Internetové, spotrebiteľské, sms, mediálne a facebookové súťaže. Denne aktualizované a vždy čerstvé súťaže. Od roku 2007 stránka zobrazila viac ako 14.000 súťaží!

V súťažiach zvyčajne nevyhrávajú všetci. Často je však odmena za súťaženie pre všetkých. Napríklad vo forme zľavového kupónu alebo tovarovej vzorky.

Veľa ľudí hovorí, že hrať nebudú, že aj tak nevyhrajú. To samozrejme nie je prístup optimistu a ani toho kto niečo chce vyhrať. Internetové súťaže majú výhodu, že netreba nič nakupovať. Stačí trochu času na vyplnenie formuláru alebo na zodpovedanie súťažných otázok a ste v hre.

Platí staré známe: Kto nehrám, nevyhrá! Treba jednoducho skúšať. Dôležité je aby sme zo súťaženia mali radosť, tešili sa na výsledky a hlavne aby sme nerobili tragédiu z toho keď nevyhráme.

ADAM

esúťaže.sk | aktuálne súťaže | vyhraj aj ty!