Darčeky pre barmanov alebo milovníkov dobrého pitia

Máte doma barmana, ktorého by ste radi obdarovali? Ak nie barmana, možno len milovníka dobrého pitia. Vyberte im na Vianoce darček, ktorý ich ohromí, a ktorý budú s chuťou používať.

Adam

Darčeky pre barmanov

Ak si chcete vychladiť koňak, whisky alebo iný nápoj kockami ľadu, stane sa, že sa kocky rozpustia a devalvujú tak pôvodnú chuť nápoja. Preto prišla na svet novinka v podobe chladiacich kameňov, ktoré stačí zmraziť a vhodiť do nápoja. Ten ochladí, ale nezriedi ho. Kamene je možné navyše používať stále a stále dokola až donekonečna.

Pre milovníkov miešaných nápojov

Určite poznáte niekoho, kto skrátka miluje koktaily a chcel by si skúsiť ich prípravu aj doma. Obdarujte ho tento rok všetkým, čo je na to potrebné a vychutnajte si spoločne vlastné kombinácie drinkov.

A čo víno alebo niečo tvrdšie?

Nepoznáte žiadneho barmana? Ale niekoho, kto zbožňuje víno, určite áno. Poháre, otvárač či karafa? Tieto drobné darčeky urobia radosť každému, kto si ten jeden pohárik večer rád dá.
Pre otecka alebo partnera skúste vybrať trebárs nejaký pekný pohár na whisky alebo skvelú sadu na výrobu obalu na ploskačku.