Detská kuchárska súprava DINO

Máte doma malých kuchárov? V hravej „dinosaurej“ kuchárskej súprave im to zaručene pristane! Zástera má nastaviteľnú šnúrku, aby jej výška sadla menším aj väčším deťom, vyberte im fialovú, modrú alebo zelenú farbu. Vhodná pre dievčatá a chlapcov vo veku približne od troch do šiestich rokov. Zásteru, rukavicu, chňapku aj čiapku sme vyrobili zo 100% bavlny a možno ich prať v práčke.

Bábiky nemôžu byť predsa hladné! Kuchynku už možno máte ale základné hygienické návyky musíme pestovať čo najskôr 🙂 Keby ste ešte vedeli ako super sa varí v takej parádnej zástere a čiapke! Ani sa nenazdáte a už máte v kuchyni pomocníka. Kuchárky ale nie sú len dievčatá. V tescome to dobre vedia a pripravili súpravy rôznych farebných prevedení.

Eva

Detská kuchárska súprava DINO

Detská kuchárska súprava DINO
ilustračné foto: tescoma.sk

 

Detská kuchárska súprava DINO

Kuchárska zástera, rukavica, chňapka a čiapka pre deti, ktoré rady pomáhajú pri varení. Zástera s veľkým vreckom a dlhou šnúrkou pre pohodlné zaviazanie vpredu, vhodné pre dievčatá a chlapcov vo veku od 3 do 6 rokov. Vyrobené zo 100 % bavlny, perte pri teplote do 40 °C. 3 roky záruka.

 

Darček pre deti – kuchárska súprava DINO