Jedno zvieratko na Vianoce do každého domova!

Čo poteší deti pod stromčekom? Zvieratko! A čo poteší vás? Zvieratko, o ktoré nie je žiadna starosť. Len ho občas vyperiete. Reč je o roztomilých vankúšikoch a rohožkách!

Zvieratká pod stromček, to  je žiaľ často smutný príbeh. Po Vianociach zvyčajne v útulkoch niekoľko nových obyvateľov.  Ak však túžite po domácom miláčikovi vy alebo vaše deti mám pre vás jedno riešenie. Áno, je to trošku „podraz“ ale milý a možno aj vtipný.

Adam

Jedno zvieratko do každého domova

Jedno zvieratko na Vianoce do každého domova!
ilustračné foto: bonami.sk

Vankúš TigerVankúše

Nechajte sa očariť podmanivou zvieracou ríšou, ktorá sa u vás doma zabýva tak, ako by tam patrila od nepamäti. Mäkučký vankúš je nielen neošúchanou interiérovú dekoráciou, ale samozrejme aj skvelým spoločníkom pri odpočinku. Je dodávaný s náplňou a ihneď tak pripravený na leňošenie.

 

Dáždnik Winter DeerDáždniky

So zvieracou farmou do boja proti dažďu! Sila zvieracieho sveta vás môže sprevádzať aj uprostred upršaného mesta a nenechá vás len tak v štichu. Za týmto dáždnikom sa navyše otočí nejedny oči, takže odteraz budete v susedstve známi ako tí, ktorí majú zmysel pre humor a v skrini sa im schováva nečakaná zvieracia partička.

 

PredložkaPredložky

Ako dať svojmu interiéru novú podobu plnú šmrncu? Predložka inšpirovaná prírodnými motívmi sa o to postará raz dva. Príroda a jej plody sú totiž inšpiratívnymi prvky do každého interiéru a dokážu i nudnej podlahe vtlačiť punc sviežosti a čerstvosti, po ktorých je v pochmúrnych dňoch taký hlad. Predložka je vhodná do kuchyne, kde zabráni tomu, aby vám bola zima od podlahy, ale napríklad aj do predsiene, kúpeľne, či pred dvere.

 

Darček zvieratko na Vianoce