Luxusný darček Elektromobil Tesla Model X alebo S

Elektro-automobily stretávame na cestách čoraz častejšie. Priekopníkom v tejto oblasti určite patrí automobilka Tesla. Ceny vozidiel sa bez dotácií pohybujú okolo sumy 100-tisíc eur. Asi málokto očakáva, ze si nájde „kľúče“ od Tesly pod stromčekom na Vianoce. Ak stojíte na opačnej strane a chceli by ste toto auto darovať máte možnosť nákupu aj cez internetový e-shop spoločnosti Alza. Len sa musíte poponáhľať, skladom ich majú len po jednom kuse 🙂  Ale máme samozrejme aj alternatívu ak by vám práve chýbala hotovosť. Adrenalínovú jazdu na špičkovej Tesle Model S 90D (2017) si môže dovoliť ako darček každý.

Adam

Darček #1 Elektromobil Tesla

TIP NA DARČEK: TESLA Model S 75D červená

Elektromobil – Tesla, vylepšený autopilot, pohon všetkých kolies, dojazd 466km, presklená strecha, nastaviteľný vzduchový podvozok, 19-palcové kolesá, interiér koža, jaseňové drevo.

TIP NA DARČEK: TESLA Model X 100D červená

Elektromobil – Tesla, najbezpečnejšie SUV, pohon všetkých kolies, dojazd 475km, automatické otváranie dverí, nastaviteľný vzduchový podvozok, 20-palcové kolesá, interiér biela koža, jaseňové drevo.

 

Darček #2 Jazda na Tesle Model S

Mysleli ste si, že elektrické autá sú len prdítka s dojazdom pár kilometrov so slabým výkonom? Potom ste na omyle. Tesla konečne priniesla toľko potrebnú revolúciu v pohone. Nejde o žiaden hybrid, ale o čistú 100% elektrinu v podobe luxusnej priestrannej limuzíny. Zrýchlenie z 0 na 100 zvládne za 2,6 až 5 sekúnd. Tento nadupaný krásavec skrátka nie je žiadne béčko! Nakoniec, presvedčte sa sami. S nami máte možnosť podniknúť jedinečnú jazdu na Tesle v niekoľkých modeloch a v každom kraji na Slovensku.

TIP NA DARČEK: Jazda na Tesle Model S 90D