NIVEA Adventný kalendár s kozmetikou

24 drobných (nielen) kozmetických radostí na spestrenie každého adventného dňa.

Miniatúry vašich obľúbených produktov NIVEA. Starostlivosť o vašu pleť v podobe pleťových masiek a ďalšej kozmetiky. Radosť pre pokožku v podobe sprchovacích gélov, telových mliek a ďalších produktov. Drobné darčeky pre radosť aj pre vyzdobenie vášho adventného domova.

S každým ďalším otvoreným okienkom adventného kalendára bude vaša kozmetická taška bohatšia a Štedrý deň o kúsok bližšie. Adventný kalendár NIVEA premení každý adventný deň na malé kozmetické Vianoce. Do okienok sme pre vás ukryli obľúbené kozmetické produkty, od sprchovacích gélov cez pleťové masky až po starostlivosť o vaše vlasy a pokožku – skrátka praktických pomocníkov, ktorí vám pomôžu na vašej ceste ku kráse – ale aj drobné darčeky len tak pre radosť. Tešte sa na Vianoce s nami.

Varovanie: Odkladanie nákupu vianočných darčekov spôsobuje zbytočný stres. Nespoliehajte sa na Ježiška a vyberte pre svojich najbližších zo širokej ponuky našich vianočných balíčkov.

Súťažte o 100 adventných kalendárov! Darček, ktorý môžete vyhrať

Pripravte sa na blížiaci sa advent! S NIVEA adventným kalendárom si každý deň adventu rozbalíte praktický darček a užijete si čakanie na Ježiška v spoločnosti rozmaznávajúcich produktov NIVEA. Práve teraz hľadáme 100 členov NIVEA klubu, ktorým jedinečný adventný kalendár zašleme úplne ZADARMO!

Do obchodu