Remember, značka ktorú si zapamätáš nielen ty!

Remember, to je značka, na ktorú nejde zabudnúť. Jej Trip Book sú perfektným parťákom pre cestovateľov, kartónové stoličky zase unesú až 200 kg, a tie puzzle, tie vám dajú teda pekne zabrať!

Skončime s nudnou zimou. Pohrajme sa s farbami a spravme si dobrú náladu. Každý produkt tejto značky je nádherný a nápaditý. Tašky, zápisníky, hrnčeky, puzzle.. všetko originálne! Mňa zaujali pánske peňaženky. Je najvyšší čas skoncovať s tradičnou čiernou! Pri pohľade na puzzle ma zachvátila panika 🙂 ale išiel by som do toho. Pre nežnejšie pohlavie úžasné dáždniky, tašky, šatky. Pastva pre oči…

Adam

Remember! Kartónové taburetky, štýlové denníky

Remember, značka ktorú si zapamätáš nielen ty!
ilustračné foto: bonami.sk

Remember !

Nemecká značka Remember sa nebojí miešať na prvý pohľad nezlučiteľné motívy a odtiene, pretože veľmi dobre vie, že práve za nimi sa skrýva nezameniteľné čaro. A tak sa premietajú do cestovných zápisníkov, geniálnych kartónových taburetiek alebo nápaditých hier pre celú rodinu.

Hrnček Remember DotsHrnček Remember Dots

Na kávu, čaj, kakao…jednoducho na každý váš obľúbený nápoj, či už horúci alebo studený. Porcelánový hrnček sa so svojimi pestrofarebnými kombináciami hodí naozaj do akejkoľvek kuchyne a bude žiarivou ozdobou každého stola.

 

Hra PuroHra Puro

Detská fantázia je nekonečná, ale aj tak je dobré ju udržiavať pri živote, aby z vášho drobca raz vyrástlo tvorivé dieťa s nespútanými myšlienkami. A tie vďaka hre Puro určite bude mať. Samo Puro totiž tiež nepozná svoje hranice. Tvary a zárezy kartónových kusov ponúkajú tisíce a tisíce možností, aké tvary a objekty si z nich vyskladať – nový dom, mlyn, robota, auto alebo niečo úplne nové? Nechajte sa zlákať vašou predstavivosťou.

 

Kniha na recepty Taste Book ZigZagKniha na recepty Taste Book ZigZag

Milujete varenie? Tak to musíte mať šikovnú knihu na recepty, v ktorej nájdete listy na zapisovanie, ale aj priesvitné priehradky na vystrihnuté recepty. Taste Book od nemeckej značky Remember je šikovný pomocník pre všetkých vášnivých kuchárov, kam si môžete zapisovať svoje obľúbené recepty a kulinárske zážitky ako do denníka. V pevných kožených doskách, ktoré hrajú typickými Remember vzormi, nájdete 40 priesvitných vreciek, miesto na 100 ručne písaných receptov a 42 kuchynských nálepiek.

 

Dáždnik VeranoDáždnik Verano

Nemecká značka Remember sa nebojí miešať na prvý pohľad nezlúčiteľné motívy a odtiene. Jej dizajnéri objavili neskrotnú silu pestrých kombinácií, za ktorými sa skrýva neopakovateľné čaro. A tak svoje prekvapujúce nápady premietajú aj do módnych doplnkov ako je aj tento dáždnik.

 

 

Darčeky od Remember