Skvelý Apple iPhone 5 už od 249€ ?

Kvalitný „mobil“ patrí k najžiadanejším darčekom tínedžerov. iPhone patrí dlhodobo k najprestížnejšou a najobľúbenejšou značkou. Ceny zariadení nie sú nízke. Ak ste sa rozhodli, že potešíte svoje dieťa týmto produktom a nemáte alebo nechcete dať toľko eur za nový, mám pre vás riešenie. Za cenu menej ako 1/3 nového, môžete mať tzv „repasovaný“ model. Je to najlepšia voľba pri kúpe zánovného telefónu. Nemusíte sa obávať podvodníkov z internetových bazárov a naviac k telefónu máte až 1 rok záruku! Model iPhone 5 patrí stále k špičke a za výhonejších podmienok ho len tak ľahko nedostanete.

Skvelý Apple iPhone 5 16 GB v čiernej alebo bielej farbe – refurbished model už od 249 €. Doručenie kuriérom a záruka 1 rok. Limitovaná ponuka!

Apple iPhone 5 už od 249€

© ilustračný obrázok: zamenej.sk

 

Čo je repasovaná – refurbished elektrotechnika?

Refurbished – repasovaná elektrotechnika sú použité prístroje, ktoré prešli jedným alebo viacerými procesmi, vďaka ktorým sú prístroje pripravené pre opätovné použitie.

Keď mobil, tak iPhone!

iPhone je vďaka svojej kvalite vnímaný ako samostatná trieda medzi mobilnými telefónmi, predovšetkým vďaka jeho operačnému systému iOS7, resp. iOS8, ktoré vo svojej rýchlosti nemajú konkurenciu. Doprajte si i vy potešenie vo využívaní jeho skvelých vlastností, funkcií a parametrov a využite limitovanú ponuku na skvelý Apple iPhone 5 so 16 GB pamäťou!

Adam

 

ZÍSKAŤ DARČEK