Tuli vaky teraz za výhodnú cenu cez ZlavaDna.sk

Také fajnové leháro na tuli vaku… Úžasne sa na ňom oddychuje, túli, ale aj pracuje. Navyše jeho farebné kreácie a dizajn potešia dušu pri každom pohľade. Pohodlný sedací vak pre všetkých – dospelých, teenagerov, deti aj pre domácich miláčikov. Je vhodný do bytu, na terasu, či do kancelárie. Slovenská značka, ktorá je na trhu už 10 rokov vám navyše k produktom pribalí aj 10-ročnú záruku.

Tuli vaky teraz za výhodnú cenu cez ZlavaDna.sk

Bez kompromisov, aj podľa lekárov

Sedací vak predstavuje ideálnu kombináciu štýlového, pohodlného, a pritom aj zdravého sedenia! Ako to?

Obsah každého Tuli vaku tvoria polystyrénové guľôčky z potravinárskeho polystyrénu, ktorý sa používa napr. aj na balenie jedla a je teda kompletne zdraviu neškodný. Guľôčky sa pri sedení nebadane stále presúvajú, a tak vám dovolia „ponoriť sa“ do vaku a užiť si maximálny relax. Zároveň však neustále trénujú váš prirodzený svalový tonus, ktorý podvedome udržiava na „hýbajúcom sa“ vaku rovnováhu. Vďaka tomu vám normálne prúdi lymfa, telo sa čistí a ostáva zdravé.

O dokonalej ergonómii a prispôsobení sa telu hovorí aj známa slovenská ortopedička MUDr. Blažena Brozmanová, CSc. „Pri sedení na sedacom vaku je chrbát optimálne uvoľnený, svaly si pritom ale udržujú zdravý tonus. Takéto sedenie má významné relaxačné vlastnosti,“ potvrdzuje lekárka. Zdravo oddychovať teda môžete aj bez toho, aby ste na nejakom sedení boli vyšponovaní ako pravítko.

Tuli vaky teraz za výhodnú cenu cez ZlavaDna.sk

Tuli vaky pre všetkých – 100 € poukážka za skvelých 39 €

Neváhajte a využite skvelú ponuku. Na ZlavaDna.sk si môžete teraz zakúpiť poukaz v hodnote 100€ len za 39€. Oproti konkurenčným produktom získate viacero benefitov. Na každý sedací vak je automaticky poskytovaný Program garancie Tuli + 10 rokov, ktorý zahŕňa rozšírenú záruku na 10 rokov a dve náhradné náplne zadarmo!

Tuli vaky teraz za výhodnú cenu cez ZlavaDna.sk

Spravte (si) radosť na Vianoce a získate do rodiny nového miláčika. Pozor, relax na Tuli vakoch je prudko návykový 🙂