Detská kuchárska súprava DINO

Máte doma malých kuchárov? V hravej „dinosaurej“ kuchárskej súprave im to zaručene pristane! Zástera má nastaviteľnú šnúrku, aby jej výška sadla menším aj väčším deťom, vyberte im fialovú, modrú alebo zelenú farbu. Vhodná pre dievčatá a chlapcov vo veku približne od troch do šiestich rokov. Zásteru, rukavicu, chňapku aj čiapku sme vyrobili zo 100% bavlny a možno ich prať v práčke.

Bábiky nemôžu byť predsa hladné! Kuchynku už možno máte ale základné hygienické návyky musíme pestovať čo najskôr 🙂 Keby ste ešte vedeli ako super sa varí v takej parádnej zástere a čiapke! Ani sa nenazdáte a už máte v kuchyni pomocníka. Kuchárky ale nie sú len dievčatá. V tescome to dobre vedia a pripravili súpravy rôznych farebných prevedení.

Eva

Detská kuchárska súprava DINO

Detská kuchárska súprava DINO
ilustračné foto: tescoma.sk

 

Detská kuchárska súprava DINO

Kuchárska zástera, rukavica, chňapka a čiapka pre deti, ktoré rady pomáhajú pri varení. Zástera s veľkým vreckom a dlhou šnúrkou pre pohodlné zaviazanie vpredu, vhodné pre dievčatá a chlapcov vo veku od 3 do 6 rokov. Vyrobené zo 100 % bavlny, perte pri teplote do 40 °C. 3 roky záruka.

[youtube id=“WLRrX5dVhQA“ width=“750″ height=“422″ position=“left“]

 

[button-red url=“http://www.tkqlhce.com/click-7500867-12292256-1438951348000?sid=http%3A%2F%2Feshop.tescoma.sk%2Ftescoma-pre-deti%2Fdetske-stolovanie%2Fdino%2F668340-detska-kucharska-suprava-dino“ target=“_blank“ position=“left“] Darček pre deti – kuchárska súprava DINO [/button-red]