4CD Karel Gott – 80/80 Největší hity 1964-2019

Pod žiadnym stromčekom tieto Vianoce nemôže chýbať. Nádherná výberovka kde si každý nájde svoju obľúbené skladby. Jediná vec na ktorú je potrebné myslieť je aby mal obdarovaný možnosť prehrania si CD v prehrávači.

Jubilejná zostava osemdesiatich najúspešnejších songov spevákovho okrúhleho životného výročia naliehala na vytvorenie kompilácie osemdesiatky slávnych songov z jeho repertoáru.

V prípade tak mohutnej ponuky hitových skladieb, ako je tá z niekoľkých dekád skvelej Gottove kariéry, je jasné, že žiadny výber nemôže byť úplný. Gottovský odborník a skúsený skladateľ Miloš Skalka však vybral tie naozaj najzásadnejšie.

Od prvých veľkých úspechov v roku 1964 až po najsúčasnejšou nahrávky je to dôkaz úplnej výnimočnosti umeleckého pôsobenia aj komerčného ohlasu tvorby Karla Gotta. Štýlovo pestrý pohľad na jedinečnú a už úplne neopakovateľnú kapitolu histórie nielen našej populárnej hudby. Chronologicky zostavené do štyroch atraktívnych celkov.

Karel Gott - 80/80 Největší hity 1964-2019 4CD

Zvuku sa dostalo nové remasteringové starostlivosti. Cédečka balené v rozkladacom papierovom digipacku s archívnymi aj súčasnými fotografiami. Booklet s podrobným priblížením všetkých osemdesiatich nahrávok, prevzatých z medzinárodného repertoáru alebo napísaných vynikajúcimi domácimi autormi.

Kompilácia obsahuje skladbu Srdce nehasne, májový hitový duet s Charlotte Ellou Gottovou.

Karel Gott – 80/80 Největší hity 1964-2019 4CD

 

POZRIEŤ DARČEK