Tri darčekové tipy na relax a leňošenie pre všetkých

Len tak sa natiahnuť do kresla, postele a nerobiť vôbec nič. To miluje asi každý. Samozrejme, niekto viac, niekto menej. Okrem toho, že je to príjemné, je to v dnešnej uponáhľanej dobe aj potrebné. Pripravila som preto, pre vás tri tipy na relaxačné darčeky pre všetkých. Od malých detí až po starých rodičov.

Eva

Darček #1 Relaxačné kreslo

Relaxačné kreslá patria už medzi klasiku. Je to pomerne veľký kus nábytku preto je dôležité aby mal obdarovaný naň aj vhodné miesto. Najlepšie je ak sa na tomto darčeku dohodnete spoločne aj keď stratíte čaro prekvapenia. Dôležité je aj samotné prevedenie. Vybrať si môžete od rustikálnych cez čalúnené až po moderné ako z vesmírnej lode. Všímajte si možnosti pre polohovanie a rôzne nastavenia. Luxusnejšie prevedenia obsahujú aj integrovaná masážny systém.

TIP NA DARČEK: RELAXAČNÉ KRESLO

 

Darček #2 Sedacie vaky

Sedacie vaky sú na rozdiel od kresiel jednoduchšie na presúvanie. Leňošiť na vaku sa dá aj vonku na tráve, terase. Vaky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Nájdete dokonca aj vaky pre domácich miláčikov. Pri výbere sa zamerajte aj na materiál. Ten je dôležitý hlavne ak by sa mal vak používať aj v exteriéry. Na trhu nájdete vaky od rôznych výrobcov. Ja uprednostňujem značku tuli. Som spokojná s ich vakmi. Naviac je to slovenská značka a na svoje produkty má aj 10-ročnú záruku. Na každý sedací vak je automaticky poskytovaný Program garancie Tuli + 10 rokov, ktorý zahŕňa rozšírenú záruku na 10 rokov a dve náhradné náplne zadarmo (vzťahuje sa na všetky vaky okrem vakov basicSofa a Taburetka).

TIP NA DARČEK: SEDACIE VAKY

 

Darček #3 Biokrby

Aké by to bolo relaxovanie bez pohľadu na plamene ohňa. Poznáte biokrby? Nie je to novinka ale ich aktuálne moderné prevedenia určite áno. Mať doma (interiér aj exteriér) pekný krb s naozajstným ohňom už nieje vôbec nákladná záležitosť. Biokrby majú obrovskú výhodu, sú bezzápachové a nevytvárajú žiaden odpad. Sú dokonca aj prenosné. Bezpečný

TIP NA DARČEK: BIOKRBY

 

Darček #bonus Vonná sviečka a aromalampa

Správny relax by mal mať aj správnu atmosféru. Obľúbená relaxačná hudba alebo úplné ticho a príjemné svetlo a vôňa sviečky. Máločo totiž navodí tú správnu jesennú atmosféru a pocit domácej pohody tak ako kvalitná vonná sviečka alebo aromalampa. Drobný darček ktorým potešíte kamarátku, rodičov, súrodencov.

TIP NA DARČEK: VONNÉ SVIEČKY A AROMALAMPY