Antistresové omaľovanky pre dospelých

Každý človek občas potrebuje byť sám. Niekto sa prechádza, iní čítajú, meditujú či cvičia, ale ak vás nič z toho neoslovuje, tieto antistresové omalovánky sú plnohodnotnou alternatívou. Bestseller posledných mesiacov, ktorému prepadli už tisíce ľudí.

Antistresové omaľovanky pre dospelých

Antistresové omaľovanky pre dospelých
ilustračné foto: zlavadna.sk

Nechajte magické mandaly a tajuplné ornamenty hovoriť o svojich pocitoch a náladách. Objavte liečivú silu kruhov, ornamentov a farieb, ktoré vám pomôžu nájsť vnútorný pokoj a rovnováhu.

Sú všade okolo nás, predstavujú nadkultúrny symbol jednoty a rovnováhy a dávajú človeku priestor k sebapoznaniu. Mandaly, ale aj očarujúce ornamenty, dokážu rozohriať vašu fantáziu a už pri prvých ťahoch pastelkou vnesú do vašej duše pokoj. Vašim myšlienkam dovolia vycestovať z denného stereotypu.

Antistresové omaľovanky pre dospelých

Nikdy sa vám nestane, že by ste jeden obrázok vyfarbili rovnako. Aj výber obrázku je určitým odrazom vášho vnútorného rozpoloženia. Nájdite si chvíľku pre seba a vymaľujte si cestu k zdraviu.

K dispozícii sada 2 alebo 4 kusov maľovaniek.  Na výber Kúzelné mandaly + Potulky svetom alebo Harmónia prírody + Rajská záhrada.

Antistresové omaľovanky pre dospelých – sada 2 alebo 4 kusov s poštovným

ZÍSKAŤ DARČEK