Darujte matrac, ktorý odporúča Santa a ušetrite až do 100 €

Santom odporúčaný Dormeo® matrac je limitovaná edícia a je k dispozícii len na obmedzený čas okolo Vianoc! S blížiacim sa koncom roka si mnohí z nás dávajú predsavzatia, vďaka ktorým budeme vyzerať alebo cítiť sa lepšie. Rozhodnutie dopriať si lepší spánok je jedným z najlepších, aké môžete pre seba urobiť teraz aj v budúcnosti.

Zbavte sa starého a vkročte do nového roka s novým! Po spánku na santovom matraci s väčším pohodlím sa budete cítiť ako Santa na Štedrý večer – pripravení zvládnuť celý svet!

Darujte matrac, ktorý odporúča Santa a ušetrite až do 100 €

Santom odporúčaný matrac sa vyznačuje jedinečnou štruktúrou vyrobenou z pamäťovej peny vo vnútri jadra matraca, dvoch penových vrstiev Ecocell® a špeciálnej vrstvy ERGO. Ich kombinácia zaručuje, že telo sa vnorí do matraca na optimálnej úrovni – inými slovami, matrac poskytuje presné prispôsobenie a pohodlie, ktoré váš jedinečný typ tela vyžaduje.

Darujte matrac, ktorý odporúča Santa a ušetrite až do 100 €

Tajomstvom Santovho úspechu je dobrý spánok a Dormeo ponúka jediný matrac, ktorý Santa schválil. Je špeciálne navrhnutý tak, aby poskytoval pohodlie, najmä tým ktorí trpia bolesťami chrbta a krčnej chrbtice. Jeho ergonomické jadro poskytuje správnu polohu chrbtici a tvrdosť si môžete prispôsobiť. 2 vrstvy peny Ecocell® a 3 zdokonalené dynamické zóny pohodlia sa postarajú o dokonalý spánok.

 

Do obchodu