Face-Up! Nielen pre tínedžra

Objav brnianskych vedcov môže ľuďom trpiacim akné výrazne uľahčiť život, obmedziť použitie špeciálnych dermatologických krémov či liečiv a ušetriť čas strávený u lekára alebo na liečebných procedúrach. Prichádza v štyroch farbách: Ružová, tyrkysová, zelená a fialová. Žiari účinným červeným svetlom. 
Svet prístroja Face-Up! je pestrofarebný. Vyberte si jednu z cool farieb.

Čo je Face-Up? Nová metóda, vyše desať rokov výskumu, 90 % úspešnosť v klinických štúdiách, príjemná a jednoduchá aplikácia. Kozmetický prístroj pre čistú pleť bez akné na domáce použitie.

Face-Up!-Nielen-pre-tínedže

Face-Up! Nielen pre tínedžra
ilustračné foto: faceupakne.sk

 

Face-Up!

Na doma
Face-Up! je určený predovšetkým na domáce použitie. Umiestnite ho napríklad vedľa zubnej kefky, aby sa stal súčasťou vašej každodennej hygieny.

Stačí 10 minút
Face-Up! zapojte do elektriny, aplikátor prístroja priložte svietiacou stranou na pokožku a pomalými pohybmi prechádzajte po postihnutej oblasti 10 minút. Je nutné, aby sa prístroj dotýkal pokožky.

Vyrastú a zmiznú
Prístroj urýchľuje metabolizmus kožných buniek, a tým aj proces hojenia. Môže sa stať, že sa vyrážky po použití zväčšia, aby mohli potom rýchlo zmiznúť. Neľakajte sa preto možného počiatočného zhoršenia stavu – vyrážka čoskoro zmizne.

Ráno i večer
Prístroj Face-Up! stačí používať raz denne. Má však omnoho výraznejšie účinky, ak sa desaťminútová aplikácia opakuje ráno aj večer. Počítajte s tým, že po aplikácii môže pokožka mierne sčervenať. Tento stav však trvá iba krátko. Vaša pokožka sa do jednej hodiny upokojí. Po aplikácii môžete použiť krycí make-up. Prístroj doporučujeme používať bez prerušenia po celú dobu trvania kožného problému. Pristroj je vhodné používať aj potom, pri kontinuálnom používaní totiž pôsobí preventívne a znižuje sa tak možnosť návratu akné.

Iba voda
Pred použitím prístroja si umyte pokožku vodou a usušte ju. Pred aplikáciou nie je žiaduce používať žiadne kozmetické ani lekárske prípravky. Naopak, po aplikácii je vhodný bežný hydratačný krém, ktorým pokožku upokojíte. Ak trpíte vážnym postihnutím akné, konzultujte použitie krému s lekárom.

Face-Up! darček Nielen pre tínedžra