Fatboy, ikonická značka a jej fenomenálny kúsky

Ikonické sedacie vaky už pred pár rokmi obleteli celý svet. Tušili ste ale, že sa Fatboy pustil do ďalších návrhov? Koberce, deky a obrie zajace, aj to je Fatboy!

Sedacie vaky určite poznáte. (pozrite aj na slovenské Tuli) Značku Fatboy začal pred rokmi sedacími vakmi ktoré sa stali legendou. Pohodlné dizajnové kúsky majú široké využitie. Stretnúť sa s nimi môžete všade. Poznáte ale dvojmetrového zajaca na váľanie sa?  Úplná bomba! Musíte nájsť pre neho trošku voľného priestoru ale neobanujete. Zabavia sa deti aj dospeláci.

Adam

Fatboy, ikonická značka a jej fenomenálny kúsky

Fatboy, ikonická značka a jej fenomenálny kúsky
ilustračné foto: bonami.sk

 

Fatboy, ikonická značka a jej fenomenálny kúsky

Legendárne sedacie vaky Fatboy pred pár rokmi obleteli celý svet a uchvátili dizajnovú scénu. Ale tušili ste, že Fatboy neskončil len u vakov a pustil sa do ďalších fenomenálnych návrhov? Spoznajte ich s nami!

Fatboy dvojmetrový zajac na váľanie sa

Fatboy dvojmetrový zajac na váľanie sa

Extravagantný? Hravý? Roztomilý? Super cool? Fatboy je úplne všetko! Tento zajac je ako stvorený nielen pre deti, ale aj pre dospelých. Je to rozkošný plyšák, ktorý je skvelý nielen na maznanie, ale aj ako vankúšik, ktorý sa skvele vyníma v moderných interiéroch, ktorým dáva poriadny kus vtipu.

 

Lavička Fatboy Attackle, antracitováLavička Fatboy Attackle, antracitová

Attackle je verný priateľ ako sa patrí! Alebo to je skôr lavička? Je to pes a lavička v jednom! Unesie totiž až dvoch ľudí, a tak si na nej môžete pekne v kľude oddýchnuť po dlhom dni. Úsmevy a pohoda zaručené.

 

Fatboy svetlo Edison the GrandFatboy svetlo Edison the Grand

Ak potrebujete jemný a silný zdroj svetla, je Edison the Petit Grand práve tou správnou lampou. A to myslíme vážne! Lampa rozžiari vaše chvíľky kdekoľvek, kam ju postavíte (na stôl sa vám predsa len nezmestí). Edison the Petit Grand septembra má dve rôzne intenzity svetla a je vhodná aj do exteriéru.

 

Darčeky Fatboy, to je zábava a dizajn