Kozmetika ako vianočný darček? Treba vybrať správne

O chvíľu je tu čas Vianoc. A s ním aj čas nákupov darčekov na poslednú chvíľu. V takýchto prípadoch siahame zvyčajne po kozmetických balíčkoch, ktorých sú pred Vianocami plné supermarkety. Aj vy trpíte mániou nakupovania vianočných darčekových kaziet s kozmetikou?

Čo radšej na Vianoce nekupovať?

Áno, darčeková vianočná kazeta s kozmetikou je naozaj vhodný darček pre každého. Kozmetika sa predsa nikdy nestratí a každý ju používa. No skutočne chcete kupovať klasické kozmetické sady zo supermarketov? Neupútajú ani vzhľadom, ani kvalitou a už vôbec nie sú ničím výnimočné. Takáto bežná kozmetika dennej spotreby sa preto ako darček veľmi nehodí. Chce to niečo špeciálne.

Ak darčekovú kazetu, tak kvalitnú!

Ak sa chystáte darovať niekomu darčekovú kazetu, tak nech je kozmetika v nej naozaj kvalitná! Práve také sú darčekové kazety zn. Soaphoria, ktoré obsahujú výlučne prírodnú kozmetiku. Sú nádherne zabalené a obsahujú kozmetiku tej najvyššej kvality. Upútajú teda nielen na oko, ale aj svojimi účinkami na pokožku. Ponúkame Vám aj konkrétne tipy na vianočné darčekové kazety:

Pre muža. Muži nie sú na kozmetiku až tak nároční, ako ženy. No sprchovaciu penu, mydlo alebo telový krém potrebuje určite každý. Práve tieto výrobky obsahuje Darčeková sada prírodnej kozmetiky značky Soaphoria pre mužov. Táto kazeta v sebe kombinuje typicky mužskú vôňu gáfru, koriandra, cédrového a santalového dreva a je určená pre všetky typy pleti. Ocenia ju však najmä muži s dehydrovanou a unavenou pleťou.

Pre ženu. Ak sa pozriete do kúpeľne ženy a kúpeľne muža, rozdiel je na prvý pohľad viditeľný. Ženy majú neporovnateľne viac kozmetiky! Určite teda nič nepokazíte, ak pod vianočný stromček darujete žene Darčekovú kazetu Soapgasm pre ženy. Je to balíček prírodnej kozmetiky, ktorá na ženy pôsobí upokojujúco, až zmyselne a podnecuje milostné predstavy! Takže skvelý dar pre ženu, ale aj pre jej partnera…

Darčeková sada Čarovná vanilka

Darčekové kazety zn. Soaphoria
ilustračné foto: bionatural.sk

Ak nehľadáte typicky mužskú alebo typicky ženskú darčekovú kazetu, potom máte na výber sadu prírodnej kozmetiky Čarovná vanilka s nádhernou vanilkovou vôňou, sadu Levanduľové pole s prírodnou kvetinovou vôňou a výťažkami z levandule, prípadne sadu Kúzelný punč, ktorá v sebe nesie vôňu a čaro Vianoc. Výberom takejto kazety teda kúpu darčeka neodbijete len tak. A obdarovaný bude vedieť, že vám na ňom skutočne záleží.