Moderná a štýlová tehotenská móda

Tehotenská móda sa stáva rovnocennou súčasťou módnych trendov už aj na Slovensku. Dávno neplatí, že tehotenské oblečenie je nutné zlo. Dnešná móda ponúka omnoho viac. Štýl, dizajn, kvalitu a pohodlie bez kompromisov! Svetové značky, špičkové modely v najvyššej kvalite a trendový dizajn tehotenského oblečenia nájdete v eshope babybelly.sk, a to za veľmi príjemné ceny!

„Ponuka eshopu babybelly.sk vás možno prekvapí. Je naozaj široká a dokáže uspokojiť akýkoľvek štýl obliekania. Modely na každý deň, doma či do práce, spoločenské oblečenie, tehotenské šaty, spodné prádlo či športové legíny, to všetko u nás budúce mamičky nájdu „…hovorí manažérka eshopu Zdenka Havlinová. „Vyberať si môžu z kolekcií popredných značiek tehotenskej módy ako Queen Mum, Love2Wait, Amoralia, Cache Coeur, Belabumbum, Babymel…“dodáva.

Prebalovacie tasky 2015.jpg

Okrem oblečenia môžete v eshope objaviť špeciálnu kozmetickú radu pre tehotné ženy – Saloos bio rastlinné oleje lisované za studena pre masáže či starostlivosť o telo. Veľmi vyhľadávané sú aj šperky pre tehotné – tzv. mexické boly. Tieto prívesky prinášajú každodennú harmóniu nielen počas tehotenstva ale aj po pôrode a sú obľúbeným darčekom pre tehotné. Samozrejmosťou v ponuke eshopu BabyBelly.sk sú darčekové poukážky v rôznych hodnotách, ktoré sú ideálnym darčekom, ak chceme budúcej mamičke dopriať potešenie z vlastného výberu pri nákupe.

Prednosťou internetového obchodu www.babybelly.sk je aj prehľadne spracovaná „Zóna pre tehuľky“, kde možno nájsť všetky dôležité rady a tipy k nákupu tehotenského oblečenia, výberu veľkostí, tipy na styling, či praktickú tehotenskú kalkulačku. Eshop ponúka aj poradňu pri nákupe, možno využiť kontaktný mail alebo hotlinku v pracovných dňoch od 9,00 do 17,00 hod.

babybelly

Skvelou malou odmenou pre zákazníkov je zľava 10% za ich názor, ktorý môžu odoslať online priamo z web stránky.

Potrebujete viac dôkazov, že babybelly.sk je naozaj najlepšia voľba pre nákup tehotenského oblečenia? Vyskúšajte a presvedčíte sa na vlastnej koži.

Eva

 

© zdroj: babybelly.sk
ZÍSKAŤ DARČEK