Kozmetika z ruže poteší oko aj srdce

Prečo je kozmetika z ruže perfektným darčekom?

Ženy milujú ruže. Sú nádherné, voňavé, potešia oko aj srdce. Sú preto ideálnym darčekom. No viete, že ruže môžu byť aj užitočné? Nie, nemáme na mysli ich dekoračný úžitok. Z ruží sa totiž vyrába veľmi kvalitná kozmetika. A aj tú, rovnako ako samotné ruže, budú ženy milovať!

Aká je kozmetika z ruže?

Viete, čo je na ruži úžasné? Že časť svojej krásy dokáže v podobe kozmetiky predať pleti. Je však dôležité, aby šlo o skutočne kvalitnú kozmetiku z ruže. Nie nejaké lacné napodobeniny s minimálnym prírodným výťažkom, navyše plné chémie. Akú kozmetiku z ruže teda vyberať? Musí ísť o bio produkty s obsahom prírodných zložiek. Len tak môže mať takáto kozmetika na pleť pozitívne účinky. Najkvalitnejší ružový olej, ktorý sa používa na výrobu bio kozmetiky z ruže, pochádza z bulharských ruží. Dodáva kozmetike nádhernú vôňu a navyše obsahuje množstvo aktívnych zložiek, vďaka ktorým bude pleť nádherná.

Vhodná pre každú ženu

Ružová pleťová kozmetika je ideálnym darčekom pre každú ženu. Či už pre tú so starnúcou pleťou, alebo mladšiu ženu trpiacu akné. Hodí sa pre všetky vekové kategórie. Okrem toho je ideálna pre citlivú, mastnú, ale aj suchú a zmiešanú pleť. Ak hľadáte perfektný darček pre ženu, ktorá pracuje celé dni pri obrazovke počítača, našli ste ho. Je ním Očný vitalizér Šípka s extraktom zo šípkového, ružového a jojobového oleja. Stačí ho aplikovať v okolí očí a opuchnutá pleť a jemné vrásky budú preč.

Pre dámu, ktorá miluje slnenie, no zabúda na ochranu svojej pokožky, je skvelým darom Bio ružová voda. Je ideálnym pomocníkom na pleť podráždenú prílišným opaľovaním. Nielenže osvieži, ale vytiahne z pleti horúčosť.

Ružový pleťový krém 50 ml

Ružový pleťový krém 50 ml
ilustračné foto: bionatural.sk

Problémami s popraskanými žilkami na tvári môže trpieť tak staršia, ako i mladšia žena. Ak tým trpí aj tá Vaša, darujte jej Ružový pleťový olej. Okrem nádhernej vône sa pýši práve skvelými účinkami na ošetrenie takejto problémovej pokožky. A ak k nemu nakombinujete aj Ružový pleťový krém, starostlivosť bude priam dokonalá.

Darujte teda svojej mamičke, starkej, dcére, partnerke, či kamarátke kozmetiku z ruže. Bude ju istotne milovať. Pretože kvalitnú kozmetiku ocení každá žena… A práve preto je kozmetika z ruže perfektným darom!