Something Special – hrejivé doplnky a darčeky

Domáca pohoda, hrnček kakaa vás hreje v ruke a mäkučké papuče rozmaznávajú vaše nohy. Prechádzka zimným parkom, krásna ladiaca súprava čapice a šálu alebo rukavíc ladí aj s vašou dobrou náladou a vy sa už nemôžete dočkať, než si v stánku kúpite voňavý punč.

S tým sa dá len súhlasiť. K zime jednoducho patria tieto hrejivé veci. Pozrite si nádherné zahrievacie fľaše. Zabudnite na hnusné gumené fľaše ktoré ste videli dávno u starých rodičov. Tieto nové môžete s čistým svedomím darovať deťom, rodičom, partnerom aj starým rodičom.

Eva

Something Special - hrejivé doplnky a darčeky

Something Special – hrejivé doplnky a darčeky
ilustračné foto: ZOOT.sk

 

Something Special by Moon

Something Special je značka luxusných doplnkov pre ženy – od županov až po šperky. Vždy v krásnom darčekovom balení. Značka je súčasťou spoločnosti Moon, ktorá sa špecializuje na luxusné darčekové tovary pre všetky príležitosti.

 

Zahrievacie fľaše
Túto hrejivú fľašu oceníte vždy, keď vás prepadne zima, chrípka alebo napríklad bolesť chrbta. Stačí ju naplniť (z 3/4) teplou vodou a potom už sa len túliť a túliť a túliť. Zároveň sa hodí ako darček pre širokú škálu vašich blízkych. Od najmladšej sestričky až po prababičku.

Hrejivé doplnky a darčeky
Pohodlné papučky majú božsky príjemné mäkké vnútro.

Something Special by Moon skrátka vie, že rozmaznávanie je fajn, nech už ste doma, alebo vonku.

Darčeky Something Special