Leto v hoteli Vila Anna**** s wellness, polpenziou a možnosťou procedúr

Hotel Vila Anna**** ponúka jedinečnú letnú dovolenku v malebnom mestečku na Považí v Trenčianskych Tepliciach. Vychutnajte si oddych vo vírivke, bazéne aj v saunovom svete a teraz navyše s možnosťou procedúr v kúpeľnom mestečku s magickým pôvabom.

Leto v hoteli Vila Anna

Hotel Vila Anna**** v Trenčianskych Tepliciach ponúka jedinečnú letnú dovolenku v malebnom mestečku na Považí v krásnom zalesnenom údolí s dlhoročnou kúpeľnou tradíciou. Hotel ponúka okrem bazéna a relaxu priamo v zariadení hotela aj možnosť vybrať si ambulantné liečebné procedúry v svetoznámych kúpeľoch, ktoré sú len pár metrov od hotela a radi vám liečebný pobyt sprostredkujú.

Nachádza v centre kúpeľného mestečka Trenčianske Teplice, nazývaného perla Karpát. Kúpele patria k najstarším a najvyhľadávanejším nielen na Slovensku, ale i v okolitých krajinách. S významnými úspechmi sú tu liečené ochorenia pohybového ústrojenstva. Ubytovanie je zabezpečené v komfortne zariadených izbách. Každá izba je vybavená TV, telefónom a kompletným sociálnym zariadením.

 

ZÍSKAŤ DARČEK od 115€