Tri ponožky bez páru, prosím zabaliť

Medzi bláznovstvom a genialitou je tenká hranica, čo veľmi dobre vedia tí, ktorí založili značku Oddsocks. Každá ponožka je iná a navyše sa v balení predávajú po troch alebo po šiestich. Takže odteraz vám už bude úplne jedno, či vám jednu vezmú ponožkoví škriatkovia, ktorí sídlia vo vašej práčke už od nepamäti.

Oddsocks

Dostať ponožky býva trochu nuda…

Dostať ponožky ako darček býva naozaj nuda, avšak dostať Oddsocks, to je poriadna odvaha! Dizajnéri britskej značky Oddsocks sa rozhodli, že ponožky v pároch sú nuda, a tak vám pripravili sadu troch ponožiek s hravými vzormi.  A vy sa tak môžete odviazať a vytvárať rôzne kombinácie z tohto ohňostroja farieb, vzorov a tvarov.

Ponožky sú vyrobené z kvalitného, príjemného materiálu so spevnenou špičkou a pätou. Tieto veselé fusakle nájdete napríklad aj v ZOOT.sk

Tri ponožky bez páru, prosím zabaliť

Oddsocks, pôvodom britská značka ponožiek, je dôkazom toho, že najlepšie nápady prichádzajú pri pive. Všetko to začalo jednej mrazivej noci v novembri 2005, keď sa Gary a Paul pol večera hádali o tom, ako je vlastne vkusné či nevkusné nosiť každú ponožku inú.

A tak to všetko vzniklo…