Monbento, desiatová srdcovka

Monbento v sebe kombinujú prevratný dizajn, na dotyk príjemný materiál, vzduchotesné uzatváranie aj dostatok miesta na váš obed. Je v nich jednoducho všetko, čo na dokonalú pauzu potrebujete.

Štýlové, zábavné a praktické!

Monbento, desiatová srdcovka

Monbento, desiatová srdcovka

Premyslený dizajn a perfektný štýl sa dá prekvapivo aplikovať aj na desiatové boxy. Jasným dôkazom je krabička Monbento, ktorá zožala obrovský úspech pri udeľovaní cien Reddot Design Award a Gia Award.

Box sa skladá z dvoch hermeticky uzatvorených častí, nastaviteľného oddeľovača a širokej elastickej pásky, vďaka ktorej potraviny zostanú na svojom mieste a dorazia až k vám na stôl neporušené. Vďaka kvalitnému plastu s povrchom „soft-touch“ je Monbento vhodný aj do mikrovlnky alebo umývačky riadu. Je jednoducho tým pravým spoločníkom pre vašu gurmánsku chvíľku!

Pozrite si celú sadu výrobkov Monbento. Určite vás zaujme. Trendom dnešnej doby sú zdravé potraviny a výživa. Praktických pomocníkov od Monbento ocení každý. Deti, rodičia, starí rodičia. Všetci potrebujú praktických pomocníkov na prenášanie jedla alebo nápojov.  Nakoniec, čo tak si zaobstarať jeden darček aj pre seba 🙂

Eva

ilustračné foto: bonami.sk

 

ZÍSKAŤ DARČEK