Opojné vône Parks Candles

Prevoňajte si domov levanduľou, ružami alebo citrusmi. Vonné sviečky a difuzéry Parks Candles dotvoria atmosféru vášho bývania a dajú mu nezameniteľnú vôňu.

Opojné vône Parks Candles

Sviečka Moods Pink, 50 hodín horenia. Sviečka inšpirovaná filozofiou Feng Shui, prenesie do vášho domova tie najkrajšie vône plné harmónie. Jej tvorcovia venovali dlhé hodiny premýšľaniu a skúšaniu, aý kym sa zrodil tento dokonalý kúsok, ktorý má až o 20% dlhšia horenie než klasické sviečky. Použitý vosk, rovnako ako vôňa, sú potom na prírodnej báze. Užite si preto výnimočné opojenie z prírodou inšpirovaných vôní.

Sviečka Moods Pink

Nezameniteľná vôňa

Parks Candles je synonymom prírodných látok, luxusného prevedenia i nádherných vôní. Navoďte si s nimi hrejivú atmosféru domova!

Sviečka Aromatherapy Candles

Vyskúšajte niečo nové

Masážna sviečka Stimulating Majte telo i myseľ v dokonalej harmónii. Pomôže vám k tomu táto masážna sviečka Parks. Stačí ju zapáliť a nechať esenciálne oleje aj prírodné vosky roztopiť na luxusný teplý olej (15 – 45 minút). Ten potom stačí nechať chvíľku vychladnúť a behom okamihu si môžete dopriať tú najpríjemnejšiu masáž pod slnkom.

Masážna sviečka Stimulating

Vonné sviečky patria medzi „drobnosti“ ktoré môžete podarovať kedykoľvek. Kamarátke k meninám, narodeninám, pri návšteve a podobne.  Špecifické sú masážne sviečky. To je samozrejme už trošku intímnejšia záležitosť. Môžete ich darovať partnerovi a to kedykoľvek. Spríjemnite si spoločné chvíle relaxu.

Jeseň a zima je ideálny čas pre sviečky. Darčekom zmeníte atmosféru a prinesiete pokoj a príjemnú vôňu.

Eva

 

bonami-logo

ilustračné foto: bonami.sk
ZÍSKAŤ DARČEK