Relaxačný alebo senior kúpeľný pobyt v hoteli Granit

Október je mesiacom úcty k starším. Doprajme svojim rodičom alebo starým rodičom trochu zaslúženého relaxu. Seniorské pobyty sa dajú zakúpiť za výhodnejšiu cenu. Seniorský pobyt na 5 nocí pre 1 osobu nad 59 rokov v hoteli Granit s plnou penziou a s procedúrami môžete mať už za 169€ (pôvodne 190€) čo je naozaj skvelá cena.

granit-hotel

Hotel Granit – Kúpeľný ústav F.E. Scherera Piešťany Vám ponúka možnosť ubytovania v jedno a dvojlôžkových izbách, s maximálnou kapacitou 149 lôžok, ktoré sú vybavené samostatnou kúpeľňou a WC, rádiom, TV SAT a chladničkou. K dispozícii máme aj dva luxusne vybavené apartmány.

Samotný Kúpeľný ústav F.E.Scherera Piešťany je najvýznamnejšie kúpeľné zariadenie na pravobrežnej – mestskej strane Váhu a nachádza sa priamo v srdci mesta Piešťany v uzavretom areáli, ktorý sa rozkladá na ploche dvoch hektárov. Vlastné parkové prostredie zabezpečuje hosťom Kúpeľného ústavu Piešťany tiché a intímne prostredie, ideálne pre oddych a regeneráciu.

Kvalitou prírodných liečebných zdrojov a úrovňou zdravotníckych služieb patrí Hotel Granit – Kúpeľný ústav F.E. Scherera Piešťany k popredným protireumatickým kúpeľom v Európe.

 

© zdroj: zlavadna.sk

 

ZÍSKAŤ DARČEK