Relaxačný wellness pobyt pre dvoch v Prahe

Predvianočná Praha plná samých voňavých maškŕt na vianočných trhoch, miestne krčmičky a oddych vo wellness. Vyrazte na relaxačný víkend do Prahy s partnerom alebo partnerkou.

Kto by netúžil stráviť niekoľko dní v Prahe s relaxom vo wellness. Vravíte si, že nemáte čas, peniaze kam dať deti. Možno práve teraz je ten správny čas a spraviť niečo pre seba a svoju polovičku. Darček, ktorý môže byť darčekom pre oboch. Partnera/partnerku prekvapíte, spravíte mu radosť ale dovolenku s ním strávite aj vy. Pobyt môžete darovať aj rodičom, priateľom alebo aj ako svadobný dar. Vždy však myslite na to, že pobytové darčeky sú spojené aj s cestovnými nákladmi, prípadne nutnosť dokúpenia stravy a pod. 

Ja Prahu milujem! A keď zistíte, že tento pobyt je dostupnejší ako si myslíte, zamilujete sa aj vy 🙂

Eva

Relaxačný wellness pobyt pre dvoch v Prahe

Relaxačný wellness pobyt pre dvoch v Prahe
ilustračné foto: zlavadna.sk

Relax a vianočné trhy v Prahe. Vyrazte ochutnávať miestne mňamky na trhoch, dajte si pivo či vepřo knedlo zelo a prejdite sa uličkami Starého mesta. A potom len oddych a pohoda vo vodnom a saunovom svete. Tak čo, kedy vyrážate? Užite si návštevu českej metropoly a navštívte historické pamiatky či vyrazte na nákupy alebo zažite na vlastnej koži nezabudnuteľné čaro adventu. A príjemne si oddýchnite v hoteli Step vo Vodnom raji a Saunovom svete.

Bezbariérový Wellness Hotel Step **** nájdete na adrese Praha 9, len 3 km od centra mesta. Spojením hotela, kongresového centra a Sportcentra Step vznikol hotelový komplex, ktorý svojim hosťom okrem komfortného ubytovania ponúka širokú škálu služieb z oblasti športu, relaxácie i gastronómie. Svojou polohou v blízkosti multifunkčnej O2 arény je navyše skvelým východiskovým bodom do sveta nekončiacich kultúrnych zážitkov.

Ubytovaní budete v 2-lôžkovej izbe s možnosťou dvoch prísteliek, sprchou, WC, SAT/TV, fénom, WiFi, telefónom a minibarom. Niektoré izby majú prekrásny panoramatický pohľad na historickú časť Prahy, časť izieb má tiež balkón a klimatizáciu.

So zaparkovaním si robiť starosti nemusíte, hotel má pre svojich hostí zadarmo k dispozícii rozsiahle súkromné parkovisko s 250 miestami pre osobné automobily. Súčasťou hotela je príjemná reštaurácia, kde môžete ochutnať rôzne špeciality, či už na obede so svojou drahou polovičkou, rodinnej večeri či obchodnom stretnutí. Nájdete tu tiež Lobby bar, Golf bar, bowling s barom a pre deti detský kútik.

 

ZÍSKAŤ DARČEK