Medvedíci z jemného plyšu milujú túlenie

Ahoj! Moje meno je Macko Uško, mám 100 cm a prišiel som k vám priamo z Arktídy. Preto som biely. Môj mladší braček, Méďko Béďko, spadol do čokolády. Preto trošku zhnedol. Sme mojkadlom pre všetky huncútske deti a krásne sa pri nás zaspáva.

Dá sa niečo pokaziť milým plyšovým medveďom? Možno len to, že zaberie trošku viac miesta v malom byte. Ak túžite byť stredobodom pozornosti tak sa vyberte s medveďom (1 meter to už nemôže byť medvedík) na návštevu do pôrodnice. Kto mal veľkého plyšového medvedíka v detstve, určite si to zapamätá na celý život. Verte, že nič na svete nenahradí ten pohľad v detských očkách pri stretnutí s medveďom pri vianočnom stromčeku… 

Ak chcete stihnúť ešte tieto Vianoce (a kúpiť maca výhodne), objednávku musíte stihnúť do 10.12.2015.

Adam

Medvedíci z jemného plyšu milujú túlenie

Medvedíci z jemného plyšu milujú túlenie
ilustračné foto: zlavadna.sk

Kde bolo, tam bolo, za siedmimi horami, siedmimi dolinami a siedmimi vodami, žil raz jeden medvedík. Biely bol a Macko Uško sa volal. Pri svojom narodení dostal od sudičky do vienka červenú mašľu, ktorá mala rozdávať radosť všade, kam sa medvedík pohol.

Neskôr, keď sa narodil jeho mladší braček, Méďko Béďko, aj ten dostal mašľu. Bol to však veľký huncút a maškrtník. Ešte ako malý spadol do čokolády. Našťastie sa mu nič vážne nestalo. Ibaže zostal až doteraz celý ufúľaný a akosi z nej trošku… zhnedol. Z času na čas si zvykne obliznúť labku. Čokoládovo-hnedú labku.

Obaja medvedíci dorástli do neuveriteľnej veľkosti jedného metra. Jeden z toho, že obľuboval lesné maliny, jahody a iné všakovaké maškrtky. A druhý zas z tej už spomínanej čokolády. Medvedíci sa nezmestili do svojho rozprávkového domčeka v strome, ktorý mal steny z medovníkov (zväčša boli tie steny poobhrýzané, nikto však nevedel, prečo a od koho) a strechu obrastenú machom. Miesto zvončeka na dverách bola sova a pred domčekom parkovalo super-rýchle vozidlo v podobe somárika. Bolo to skrátka čarovné miesto, ako stvorené na dobrodružstvo.

Domček sa nachádzal na čistinke uprostred lesa, kde žilo mnoho ďalších zvieratiek. Muchonožky, žabokvoky, levandraky, listoverky a tak podobne. No jasné, že ste o týchto zveroch ešte nepočuli. Čoby aj, keď to bol les výnimočný, les, o ktorom žiadny človek nikdy ani nechyroval.

A tak sa dvaja medvedíci ruka v ruke vybrali cez rozprávkový les, naprieč horami, dolinami a naprieč siedmimi vodami až sem, do veľkého-prevelikého mesta. Hľadať si nových kamarátov, ktorí by s nimi vyparatili kadejaké nové huncútstva…

 

ZÍSKAŤ DARČEK so zľavou 30%