Tipy na darčeky ku Dňu matiek

V 17. storočí vo Veľkej Británii pracovalo u pánov od rána do večera veľa detí bez nároku na voľno. Jedine štvrtá nedeľa počas pôstu bola príležitosťou navštíviť rodičov a doniesť darčeky súrodencom. Tejto nedeli sa začalo hovoriť „Nedeľa matiek“. Po celom USA viedla Anna Jarvisová kampaň za špeciálny deň pre matky, potom čo jej zomrela matka v roku 1908. V roku 1914 podpísal prezident USA Woodrov Wilson v Kongrese rezolúciu, ktorou ustanovuje sviatok Deň matiek na druhú nedeľu v máji. Niektoré krajiny vo svete si osvojili rovnaký deň, ale vo Veľkej Británii sa oslavoval štvrtú nedeľu počas pôstu. Toko malé historické okienko 🙂 (wikipedia.org)

Tent rok pripadá sviatok už na 8.mája. Prinášame vám niekoľko tipov ako naše mamičky potešiť.

Áno, máme ich rovnako radi po celý rok, ale ruku na srdce, hovoríme im to tak často, ako by sme mali? Deň matiek je preto ideálna príležitosť uctiť si tú svoju najlepšiu maminku na svete :). Potešte ich milým darčekom alebo im venujte chvíľu len pre seba.

Špeciálne zľavy ku Dňu matiek 8.5. pripravili na ZlavaDna.sk Vybrať si môžete darčeky od gastronomických zážitkov, relaxačných pobytov, až po masážne alebo skrášlujúce procedúry. Naozaj je z čoho vybrať. Tieto darčeky môžete kúpiť aj na poslednú chvíľu ak ste náhodou trošku pozabudli.

Špeciálne zľavy ku Dňu matiek 8.5.

Milé maminy, ak si pozriete túto špeciálnu ponuku, neváhajte sa odmeniť aj samé. Veď si to právom zaslúžite.

Parfums.sk prišiel s výzvou aby sme nekupovali kvety ale radšej kvetinové vône. Kvetiny určite k sviatku patria, preto by sme radili k parfému aj peknú kytičku. Akciovú ponuku kvetinových vôni ale určite neprehliadnite.

parfums.sk

Tie najlepšie kvetinové vône za akciové ceny!