Vyhraj Saloos Kokosový olej

Každý mesiac môžete získať zdarma Bio kokosový olej lisovaný za studena od certifikovanej prírodnej kozmetiky Saloos.

Stačí spraviť nákup v eshope babybelly.sk a vaša objednávka automaticky vstupuje do hry v danom mesiaci. Žrebuje sa vždy 1. deň v novom mesiaci. Koľko objednávok spravíte, toľko krát vstupujete do zlosovania. V prípade, že tovar vám nesadne, šanca na výhru vám ostáva.

Výherca bude zverejnený na našej Facebook stránke, a takisto kontaktovaný emailom. 

Vyhraj Saloos Kokosový olej

Kokosový olej v tehotenstve
Vaša pokožka bude v období tehotenstva často krát namáhaná. Kokosový olej je 100% čistý panenský olej, bez prímesí s lahodnou kokosovou vôňou. Lisovaný za studena, olej využijete nielen v kuchyni, ale aj pri starostlivosti o telo.

  • masážny olej s nádhernou jemnou vôňou
  • je skvelý na vlasy, necháva vlasy krásne lesklý
  • kokosový olej ako potravina má antivirálny a antibakteriálny efekt (MCT)
  • stimuluje metabolizmus

Darček, ktorému sa poteší aj Vaše bábätko. 

 

Dnešná tehotenská móda dokáže uspokojiť každý štýl obliekania budúcej mamičky. Stavia na špičkovej kvalite materiálov a rafinovaných detailoch, ktoré robia tehotenské oblečenie nielen dokonalé, ale i veľmi praktické.

Holandská značka Queen Mum prináša ľahké a pohodlné tehotenské oblečenie s maximálnym dôrazom na budúcu mamičku a jej potreby. Prednosťou sú vlastné tkaniny navrhované v najhorúcejších módnych trendoch.V jej ponuke nájdete tehotenské nohavice a rifle, tehotenské šaty, tuniky a tričká, sukne, tehotenské pančuchy alebo aj pohodlné tehotenské legíny.

Mladou a originálnou tehotenskou módou sa vyznačuje aj druhá holandská značka Love2Wait, ktorá oslovuje ženy, ktoré chcú pôsobiť sebavedomo, cool a trendy! Dizajn značky je naozaj výnimočný a presne to poskytuje aj tehotným ženám. Hoci v jej kolekciách nájdete viac, značka sa preslávila hlavne pohodlnými tehotenskými nohavicami.

Pohodlné a zároveň sexi domáce a spodné oblečenie prináša americká značka Belabumbum. Jej úspech pochádza nielen z výberu kvalitného a pohodlného materiálu, ale i z odvážneho výberu žiarivých farieb. Tehotné ženy chcú žiariť a značka Belabumbum im to dokonale poskytuje v podobne hravej farebnosti a sofistikovanosti modelov.

Práve tehotenská spodná bielizeň bola najdlhšie „zanedvábaná“ oblasť v tehotenskej móde. To dalo impulz pre vznik špecializovaných značiek. V Londýne vznikla značka Amoralia, ktorá reagovala na obrovskú dieru na trhu. Jej modely sa vyznačujú ženskosťou a jemnou krásou, pričom poskytujú tehotnej žene pohodlie a štýl. Medzi top značky spodnej tehotenskej bielizne rozhodne patrí francúzska značka Cache Coeur, ktorá osloví ženy, ktoré sa chcú cítiť sexy.

Okrem oblečenia môžete v eshope objaviť špeciálnu kozmetickú radu pre tehotné ženy – Saloos bio rastlinné oleje lisované za studena pre masáže či starostlivosť o telo. Veľmi vyhľadávané sú aj šperky pre tehotné – tzv. mexické boly. Tieto prívesky prinášajú každodennú harmóniu nielen počas tehotenstva ale aj po pôrode a sú obľúbeným darčekom pre tehotné. Samozrejmosťou v ponuke eshopu BabyBelly.sk sú darčekové poukážky v rôznych hodnotách, ktoré sú ideálnym darčekom, ak chceme budúcej mamičke dopriať potešenie z vlastného výberu pri nákupe.

Prednosťou internetového obchodu www.babybelly.sk je aj prehľadne spracovaná „Zóna pre tehuľky“, kde možno nájsť všetky dôležité rady a tipy k nákupu tehotenského oblečenia, výberu veľkostí, tipy na styling, či praktickú tehotenskú kalkulačku. Eshop ponúka aj poradňu pri nákupe, možno využiť kontaktný mail alebo hotlinku v pracovných dňoch od 9,00 do 17,00 hod. Skvelou malou odmenou pre zákazníkov je zľava 10% za ich názor, ktorý môžu odoslať online priamo z web stránky.

babybelly

 

© zdroj: babybelly.sk
NA SÚŤAŽ