Poznáte POWERLOGY? Súťaž o POWER COMBO!

Možno ste sa už stretli so značkou POWER COFFEE, prvou certifikovanou a čerstvo praženou BIO kávou. Dušan Plichta  (CEO, zakladateľ, blogger a biohacker) hovorí: „Mnoho z vás si pamätá ako sme pred viac než rokom začínali len s našou POWER COFFEE.

Kvalita bez kompromisov!Avšak, už od začiatku bolo našou víziou vytvoriť hodnotu, ktorou by sme mohli každý deň prispievať k zlepšeniu kvality života ľudí na Slovensku.

Aj preto vám s plným nasadením a odhodlaním predstavujeme víziu konceptu POWERLOGY, ktorý pre nás reprezentuje istý, nový prístup k životu! K životu plného zážitkov, chutí, skúseností, učenia sa a celkového rozvoja a napredovania, ktorým môžeme napĺňať svoj potenciál. A to nás robí šťastnými…“

Pod značkou POWERLOGY nájdete starostlivo vyberané bezchybné potraviny, ktoré prešli našim vývojom a aj v malom množstve prinesú veľa hodnoty.

V súčasnosti sú už k dispozícii všetky kávové a kokosové kombinácie, či ich výhodné balíky Power Combo, Power MCT Combo, či Power Coconut.

Práve kombinácia zdravých olejov a čistého prírodného kofeínu u nás reprezentuje zdravú stimuláciu organizmu, na ktorú sa môžete na 100% spoľahnúť.

POWERLOGY, je pre nás viac než len káva…

Dušan Plichta: „Ako som už spomenul, našou víziou je vybrať také raňajkové a snackové ingrediencie, na ktoré sa môžete 100% spoľahnúť. Či už metabolicky, alebo aj chuťovo.“

Od leta 2015 je v ponuke viacero unikátnych noviniek:

  • Power Cinnamon: 100% BIO cejlonská škorica, čerstvo balená v našej mini továrni na Srí Lanke
  • Power Almond Butter: 100% BIO chrumkavé mandľové maslo vo výhodnom 400g balení
  • Power Snack: 100% BIO mandle v 100% BIO čokoláde z Peru (77%) dochutenej len cukrom z kokosových kvetov
  • Power Breakfast: bezlepková kaša z vysokým obsahom mandlí a chia semiačok, bez štipky cukru a konzervantov v 450g balení

Tieto nové produkty sú vyvíjané so slovenskými producentmi ako napríklad Lyra Chocolates z Nitry, ktorí získali aj prestížne ocenenia Great Taste Awards.

Súťaž o POWER COMBO (ORGANIC ESPRESSO a 400 ml panenského kokosového oleja)

POWER COFFEE

Čas do konca súťaže:[ujicountdown id=“Sutaze“ expire=“2015/11/10 23:59″ hide=“true“ url=““ subscr=““ recurring=““ rectype=“second“ repeats=““]

Power Combo

Power Combo

 

POWER COMBO

Vyskúšajte si do kávy namiesto mlieka, či cukru pridať kokosový olej.

Získajte aj vy unikátnu metabolickú výhodu a trénujte metabolizmus pre spaľovanie tukov.

 

Balenie obsahuje: 250g ORGANIC ESPRESSO a 400 ml panenského kokosového oleja

 

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

 

 

Súťaž sa skončila. Cenu v súťaži za správnu odpoveď získala:

Dagmar Vasiľová

 

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 13.10.2015 do 10.11.2015
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

Powerlogy s.r.o., A.Kmeťa 12, 07101 Michalovce

CENA:

Pre 1 výhercu 1ks POWER COMBO (Balenie obsahuje: 250g ORGANIC ESPRESSO a 400 ml panenského kokosového oleja)