Zľava 50 % na celý sortiment v predajniach Gatta za 1€

Značková predajňa Gatta pre dámy, pánov ale aj deti. Oblečte sa do značky, ktorá sa predáva na troch svetadieloch. Celý sortiment teraz za polovicu v Avione, Auparku, Centrali v Bratislave, Galérii Mlyny v Nitre alebo v Auparku v Košiciach.

Najvyšší čas vybehnúť na vianočné nákupy. Tovar v Gatta ma nikdy nesklamal. Nájdete tu kvalitné veci  pre dámy, pánov aj deti. Čo si budeme hovoriť, okrem originálnych darčekov musíme mať pod stromčekom aj nejaké oblečko pre deti alebo partnera. V Gatta určite nájdete niečo praktické ale zároveň aj originálne. A hlavne, teraz supervýhodne!

Len za 1 € môžete získať zľavu až 50 % !!!  Podstatné je, že zľava platí na celý sortiment od pančušiek, spodného prádla, plaviek až po vrchnú časť oblečenia. Kupón platí do predajní Avion, Aupark, Central v Bratislave, Galéria Mlyny v Nitre alebo do Auparku v Košiciach. Nečakajte a vyrazte na nákup už zajtra!

Eva

Zľava 50 % na celý sortiment v predajniach Gatta za 1€

Zľava 50 % na celý sortiment v predajniach Gatta za 1€
ilustračné foto: zlavadna.sk

Značka Gatta pôsobí na európskom trhu už viac ako 20 rokov. Intenzívny rozvoj a investície do výroby mali za následok, že sa počas tohto obdobia zaradila medzi najväčších výrobcov pančúch a spodného prádla v Európe. Aj keď tovar vyzerá naozaj luxusne a trendy, je vyrobený z vysokokvalitných materiálov. Poslaním spoločnosti Gatta je prinášať kvalitu za ceny, ktoré sú prístupné pre všetkých.

Gatta pre ženy
Gatta je v prvom rade o ženách a pre ženy! Práve ženám je určená väčšina produktov, veď je to práve žena, ktorá nakupuje nielen pre seba, ale aj pre svojho partnera a deti. Gatta ponúka veľký výber pančúch na akúkoľvek príležitosť. Sú tu zastúpené najhorúcejšie novinky sezóny, ale aj klasické pančuchy, ponožky, plavky a v neposlednom rade aj komfortná a elegantná spodná bielizeň. Vzhľadom na skutočnosť, že sa pri výrobe spolupracuje s poprednými dizajnérmi a používajú sa moderné inovatívne materiály, produkty sú kvalitné a vyznačujú sa aj vysokou trvanlivosťou. Sortiment je obohatený aj o špeciálne druhy pančúch, napríklad na kŕčové žily, pančuchy, ktoré redukujú celulitídu alebo o také, na ktorých vám nepoletí očko.

Gatta pre mužov
O tom, že Gatta myslí aj na mužov a venuje im veľkú pozornosť svedčí aj kolekcia spodného prádla Gatta Underwear for man. Komfortná spodná bielizeň, funkčné materiály, ktoré zabraňujú poteniu a zároveň aj módny vzhľad výrobkov, to všetko sú benefity značky Gatta.

Gatta pre deti
Gatta sa určite zapáči aj tým najmenším zákazníkom. Kolekcia pančuchových nohavíc, ponožiek a podkolienok Gatta Cottoline sa vyznačuje hravými farbami a kvalitnými mäkkými materiálmi. A vzory v štýle Disney urobia z bežného sortimentu ponožky, ktorým žiadne dieťa neodolá!

ZÍSKAŤ DARČEK