Handmade šperky s razeným textom

Každý šperk je jedinečný. Nielen preto, že je vyrobený ručne a z lásky, ale aj preto, že vytvára jedinečnú kompozíciu textu, farby a tvaru. A na 99,9 % taký istý nebude mať nikto na celom celučkom svete okrem teba! Skvelý aj ako darček pod stromček.

Konečne sme pri originálnych darčekoch. Nie je to síce 100% vlastnoručne vyrobený darček ale má k nemu blízko. Kto si trúfne, môže to skúsiť aj sám ale priznám sa, že ja radšej skúsim profíkov. Ja do práce vložím nápad vo forme výberu materiálu, farieb a textu 🙂  Niektoré dátumy si radi pripomíname a hlavne muži používajú obrúčku s dátumom ako pomôcku, aby nezabudli..  Ale nielen svadba je dôležitým dátumom. Prvé rande, prvá pusa, zásnuby, svadba, narodenie bábatka…  to všetko sa dá vyraziť na originálny šperk.

Eva

Handmade šperky s razeným textom

Handmade šperky s razeným textom
ilustračné foto: zlavadna.sk

Vitajte vo svete šikovných rúk, fantázie a originality, vo svete ZUNAart, kde každý šperk je jedinečný. Nielen preto, že je vyrobený ručne a z lásky, ale aj preto, že vytvára jedinečnú kompozíciu textu, farby a tvaru. A na 99,9 % taký istý nebude mať nikto na celom celučkom svete okrem vás! Skvelý aj ako originálny darček pod stromček.

Šperky s ručne razeným textom sú vyrobené z bižutérneho kovu bez obsahu niklu a olova. Na výber sú tri tvary. Obdĺžnik, dvojitý kruh, a plný kruh. Každý z tvarov je vo farbe ocele. Okrem toho si môžete vybrať korálik, ktorý dotvorí celkový vzhľad. Koráliky sú z polodrahokamov a majú priemer 6 mm. Dĺžka guľôčkovej retiazky je 60 cm. Dĺžka koženej šnúrky je 44 cm (s posuvným zapínaním), dá sa použiť aj ako náramok. Každý šperk k vám pricestuje v darčekovom balení.

Ručne razené šperky otvárajú nové možnosti… Chcete dať najavo svoje myšlienky? Nosiť pri sebe pozitívne afirmácie či pripomínať si vzácne chvíle so svojimi blízkymi? Veď, ako sa hovorí, čo na srdci, to na srdci!

Veľmi obľúbené sú mená detí či partnerov, dátumy narodenia, svadby alebo iné dôležité dátumy, na ktoré už nikdy nezabudnete. Darujte šperk s vtipným textom, hlbokou myšlienkou alebo pozitívnym textom. Je to len a len na vás.

K dispozícii sú písmená abecedy (veľké aj malé), interpunkčné znamienka či vyrazené srdiečko, smajlík, kvetinka alebo detská nôžka. Text je limitovaný veľkosťou prívesku, čiže nieže sa rozpíšete na celú stranu :-). Každé písmenko je razené ručne, takže text síce nemusí pôsobiť absolútne dokonale, ale bude o to autentickejší.

 

ZÍSKAŤ DARČEK so zľavou 41%