Kvalita na vašom zápästí

V poslednej dobe sa vyskytuje čím ďalej tým viac falošných a nekvalitných hodiniek. Predovšetkým hodiniek dostupných na internete. Predajcovia uprednostňujú cenu pred kvalitou a vyberajú si čínske napodobeniny originálov. Preto si treba dávať pozor od koho a odkiaľ objednávate, obzvlášť takú vec, akou sú hodinky, ktorú nosíte skoro neustále so sebou a očakávate najvyššiu kvalitu.

Jednou z mála spoločností predávajúcich hodinky s certifikátom Bezpečný Nákup od slovenskej asociácie pre elektronický obchod je MojeHodinky.sk. Vďaka predaju hodiniek od oficiálnych distribútorov hodiniek pre Slovenskú republiku nevzniká problém s komunikáciou a servisom pri zakúpenom tovare.

festina

Jedná sa vždy len o 100% originálne hodinky, kde máte istotu, že vám neprestanú ísť po prvom slabučkom náraze alebo len tak sami od seba. Vybrať si dobré a kvalitné hodinky, ktoré by sa vám páčili, nie je vôbec jednoduché. V prvom rade je nutné si určiť požadovanú funkčnosť hodiniek, či majú mať dátumovník, stopky, tlakomer, výškomer a podobne.

Následne vybrať účel hodiniek, či budú spoločenské alebo športové. V neposlednom rade taktiež prevedenie púzdra hodiniek (oceľ, titán), sklíčko (minerálne, zafírové, plast, sférické), náramok alebo remienok (oceľ, titán, silikón, koža). Na stránke MojeHodinky.sk máte na výber zo širokého sortimentu, ktorý obsahuje rôznorodé kombinácie. Ďalšou možnosťou je objednať si aj Darčekový set, v ktorom nájdete doplnok ladiaci k vaším hodinkám. Samozrejme, s dopravou zadarmo.

Za kvalitou jedine na MojeHodinky.sk.

Eva

ilustračné foto: MojeHodinky.sk
ZÍSKAŤ DARČEK