Mäkký vianočný poukaz ZOOT

Chcete niekomu urobiť radosť, ale ani za svet neviete, čo by sa mu páčilo, a kraviny „aby sa nepovedalo“ darovať nechcete? A čo takto darovať možnosť a prostriedok, ako si tú radosť urobiť sám? Presne tým sú ZOOT vianočné vouchery. A ešte niečím viac.

Mäkký vianočný poukaz ZOOT

Mäkký vianočný poukaz ZOOT
ilustračné foto: zoot.sk

Vianočné vouchery od 50 EUR sú zabalené do trička Láska, Šťastie či Zdravie, takže spolu s voucherom darujete aj to, čo sa normálne nedá kúpiť.

Mäkký vianočný poukaz ZOOT LáskaMäkký vianočný poukaz ZOOT Láska

Nepolapiteľná, krásna, bláznivá láska. Darovať ju môžete ale s niečím polapiteľným – napríklad s voucherom, ktorý platonickú lásku ku kúskom na ZOOTe pomôže premeniť na plnohodnotný a šťastný vzťah. V našom prevedení je voucher sprevádzaný tričkom, aby sa obdarovaného držala láska na každom kroku.

 

Mäkký vianočný poukaz ZOOT ŠťastieMäkký vianočný poukaz ZOOT Šťastie

Po zlatom prasiatku pri večeri (nech už túto rolu vo vašej domácnosti preberá ktokoľvek) – zlatá muška pod stromčekom! My sa stavíme, že kombináciou rodinnej pohody a radosti z našich kúskov sa k odpovedi dostanete čarovne blízko. V našom prevedení je voucher sprevádzaný tričkom, aby sa obdarovaného držalo šťastie na každom kroku.

 

Mäkký vianočný poukaz ZOOT ZdravieMäkký vianočný poukaz ZOOT Zdravie

Či už vinšujete šťastie, zdravie alebo pokoj svätý, je dobré to niečím doplniť. Pretože s touto koledou rozdávate vy. Nielen zdravie, ale aj radosť – poukaz je predsa elegantné riešenie, ako blízkemu človeku splniť akékoľvek prianie!  V našom prevedení je voucher sprevádzaný tričkom, aby sa obdarovanému držalo zdravie na každom kroku.

 

Tak teda šťastné a veselé!

ZÍSKAŤ DARČEK – vianočný poukaz ZOOT