Vyhrajte dámsku bundu Down od B&C

Zoot.sk v aktuálnej kampani „S tebou ma baví svet“ ponúka parádne kúsky do šatníka pre celú rodinu. Nezmeškajte poslednú šancu obohatiť zimnú kolekciu pre svoj šatník. Ponáhľaj, jar už klope na dvere!

Kam nasmerovať všetku tú hyperaktívnu prázdninovú radosť? Poriadne sa naobliekajte, nabaľte sa a poďho s celou rodinou do hôr! Uvidíme, kto sa unaví skôr – vy, alebo ten váš Matýsek…

Hurá a ideme na hory! Tiež sa tešíte tak ako my? Máme pre vás špeciálnu kolekciu pre celú rodinu, v ktorej oblečiete seba aj nejedného Matesa. Tak ho nezabudnite vyzbrojiť ruksakom, v ktorom nesmú chýbať rezne a termoska s čajom. Tie najlepšie kúsky čakajú na vaše dobrodružstvá na horách. ZOOT.sk Urobte si radosť. Len tak.

S tebou ma baví svet

Súťaž o dámsku bundu Down od B&C

Súťaž o dámsku bundu Down od B&C

Dámska bunda B&C Cocoon+ Down. Vonkajšia látka: 100% nepremokavý veľmi mäkký nylón. Výplň 100% polyester Taffeta®. Zateplená, odopínateľná sťahovacia kapucňa s chráničom pod bradou zapínaný suchým zipsom.

Súťažiť môžete do 9.3.2016. Veľa šťastia!

 

Výherca: Andrea Smutňáková

Doplnková súťaž na FB o čiapky: Mária Galková a Patrícia Paškanová

 

Viacnásobné prihlásenie do súťaže nie je povolené. Duplicitné odpovede budú vymazané!

 

INFORMÁCIE O SÚŤAŽI:

Súťaž prebieha od 02.03.2016 do 09.03.2016
Vyhodnotenie súťaže prebehne do 14 dní od ukončenia súťaže. Do súťaže sa môžeš zapojiť tak, že správne odpovieš na súťažnú otázku a odošleš súťažný formulár. Výhercovia budú kontaktovaní e-mailom a zverejnení na webe.

PARTNER SÚŤAŽE:

Darčekový Raj.sk – www.darcekovyraj.sk

CENA:

Pre 1 výhercu 1ks dámska bunda Down od B&C, červená farba vo veľkosti M

Súťaž o dámsku bundu Down od B&C