Poznáte Utukutu? Ideálny darček (nielen) pre vaše dieťa

Utukutu: detské šťastie a zdravie na dosah ruky

Doprajte deťom tú čarovnú radosť z hojdania. Česká balančná hračka z kvalitného dreva je dizajnovo čistá a elegantná a pritom plní aj funkciu hojdačky a fyzioterapeutickej pomôcky pre správny motorický vývoj. Deti ju budú milovať. Po úspechu s detskou Utukutu (dĺžka 82 cm) pribudla aj väčšia pre dospelých (dĺžka 117 cm).

Tým renomovaných českých fyzioterapeutov vyvinul sériu cvičení pre dospelých. To si môžete dopriať na hojdacej doske Utukutu Woudie. Po cvičení ho ani nemusíte upratovať. Vaše deti sa na nej vybláznia. Hojdacie dosky sú balančné a zdravotné, moderné a dizajnové, zábavné, prírodné a ekologické.

Utukutu

V jednoduchosti je krása. Ak sa krása spojí s radosťou a zdravím, čo viac so môžeme priať. Snáď len veľa zábavy s Utukutu! 🙂 Eva

Utukutu – pre zdravý vývoj detí

Prvá doska vznikla v rukách milujúcich rodičov pre ich malú dcérku. Malo jej pomôcť s rozvojom hrubej motoriky. Hojdacie kreslo malo úžasný úspech s malou Zoe aj všetkými jej priateľmi. Keď si rodičia uvedomili, aký ošiaľ spôsobili, rozhodli sa začať s profesionálnou výrobou.

Všetky produkty Utukutu nájdete na www.bonami.sk/utukutu-hojdacie-detske-dosky-hracky