Vyhrajte stovky kníh s vydavateľstvom Ikar!

Skvelá správa pre darčekomaniakov. Ak plánujete v nasledujúcich dňoch kúpiť knihy, tak jedine v najlepšom internetovom kníhkupectve www.martinus.sk. Pripravili pre nás originálnu súťaž kde môžeme vyhrať toľko kníh, koľko váži, meria alebo dovidí! Neváhajte a skúste šťastie.

Ako to celé funguje: Stačí si vybrať z bohatej ponuky slovenského vydavateľstva Ikar, za každú knižku získate súťažný žreb! V kamenných kníhkupectvách Martinus dostanete žreb na pokladničnom bločku, nezabudnite vyplniť svoje kontaktné údaje a vhodiť ho do súťažného osudia. Ak nakúpite cez internet, váš žreb budeme evidovať automaticky. Každá knižka z vydavateľstva Ikar zvyšuje vašu šancu na výhru.

Vyhrajte stovky kníh s vydavateľstvom Ikar!

1. Dlhý týždeň 12.10. – 18.10.
Výhercu vyžrebujeme v pondelok 19.10. spomedzi všetkých žrebov získaných v Dlhom týždni.
Šťastný výherca dostane od vydavateľstva Ikar knihy, ktoré budú na výšku “v komíniku” merať toľko, ako on!

2. Široký týždeň 19.10. – 25.10.
Výhercu vyžrebujeme v pondelok 26.10. spomedzi všetkých žrebov z Dlhého aj Širokého týždňa. Výhercovi odporúčame navštíviť jednu z našich kaviarní Foxford a dať si čo najviac našich skvelých koláčikov, keďže knihy, ktoré si odnesie domov, budú vážiť toľko, ako on.

3. Bystrozraký týždeň 26.10. – 1.11.
Posledného výhercu žrebujeme v pondelok 2.11. spomedzi všetkých žrebov. Kedy ste boli naposledy u očného? O výške výhry totiž rozhodne váš zrak! Vymysleli sme si pre vás špeciálnu skúšku čitateľského zraku, v ktorej však určite každý knihomoľ obstojí 🙂 Vzdialenosť, z ktorej prečítate názov nami vybranej knižky, bude rovná vzdialenosti, ktorú by merali knižky z vašej výhry poskladané v rade za sebou.

www.martinus.sk

Držím palce nech sa vám okrem dobrého nákupu darčekov podarí vyhrať!

Adam

 

ilustračné foto: martinus.sk