Zdravé ovocné kytice

…a nielen zdravé, ale aj krásne a chutné! Ovocné kytice, ktoré sú také jedinečné, ako je vaša láska. Fantastický darček, v ktorom sa pohrávajú kombinácie chutí ovocia, čokolády a orieškov. Mňam!

jahody

Každý sladký darček je niečím výnimočný a špeciálny. Rovnako, ako je výnimočnou aj vaša polovička. Dajte jej vedieť, že vám na nej záleží práve takouto milou, hravou, farebnou, chutnou a zdravou formou zároveň. Snáď sa z toho darčeka ujde trošku aj vám 🙂

Jahodová bonboniéra
Čerstvé ovocie v belgickej čokoláde je jednoducho mňamka. A ešte väčší zážitok máte, keď ho niekomu podarujete. Zdravý darček Vám prináša možnosť ako očariť blízkeho. Naturálne balenie ovocia v čokoláde, ktoré vyzerá jednoducho no senzačne. Veľká mašľa v rôznych farbách. Vyberte si počet jahôd na ktorých si chcete zamaškrtiť od 12 do 24 ks. Ponúkame Vám ich v čokoláde, v kokose, s orieškami, mandľami, sezame, makom či karamelizované orechy. Chuti sa hranice nekladú. Najlepšie je odskúšať ich všetky.

Jahodová bonboniéra

Ovocná kytica „Zdravie z lásky“
Aj keď sa to možno nezdá, tým najcennejším darčekom je zdravie. Ale aj zdravie môže byť niekedy maškrtné. A práve preto vznikla kytica „Zdravie z lásky“. Ananásové srdiečko v strede, ktoré je v obklopení jahôd máčaných v kvalitnej belgickej čokoláde. Oriešková posýpka jahodový pôžitok ešte znásobí. Nechýbajú ani menšie srdiečka a kvetinky s malinami, ktoré predstavujú optimizmus a hravosť vo vašej láske. Dominantou kytice je ananásové srdce v čokoláde, na ktoré môžete kontrastným nápisom pridať čokoľvek, čo chcete vašej láske povedať.
Ovocná kytica
Ovocná kytica „Hviezdna obloha“

Povedzte svojej láske, že je hviezda! Hviezdna pochúťka je určená pre hviezdu vášho života. Povedať jej to môžete hneď viackrát. Ako prvé jej to povedia ananásy v tvare hviezdy. Sú doplnené o kontrastné černice, ktoré ešte viac posunie do popredia tvar ananásu. Ponapichované bobule hrozna vôkol s kontrastnými mesiačikmi voňavého melóna pripomínajú galaxiu, v ktorej je vaša hviezda práve tou výnimočnou. Chýbať nemôže ani najobľúbenejší kúsok kytice, ktorým sú bezpochyby jahody. Čisté, v čokoláde či ozdobené chrumkavou orieškovou posýpkou.

Hviezdna obloha
Zdravé ovocné kytice
ilustračné foto: zlavadna.sk

Zdravé ovocné kytice už od 8,90 €

ZÍSKAŤ DARČEK