Ročné predplatné magazínu touchIT

Ročné predplatné magazínu touchIT – všetko o najnovších technológiách so zľavou 40%. Teraz máte jedinečnú príležitosť obdarovať svojich blízkych super darčekom. Ročné predplatné nového technologického magazínu touchIT poteší každého človeka, ktorý je šmrncnutý IT smerom. Alebo si rovno objednajte predplatné i so štýlovým tričkom, aby ste boli dôstojne oblečení pri čítaní tohto skvostu. 🙂

Prekvapte vášho partnera a kúpte mu ročné predplatné magazínu o najnovších technológiách touchIT. Ak je váš drahý skutočný technologický fajnšmeker, objednajte mu predplatné touchIT s tričkom, ktoré má originálny motív pre „geeka“. To bude čítaníčko!

Eva

Ročné predplatné magazínu touchIT

Ročné predplatné magazínu touchIT
ilustračné foto: zlavadna.sk

Nový technologický magazín touchIT
touchIT je magazín o najnovších technológiách, ktorý vychádza pod vedením skúseného šéfredaktora a známeho IT odborníka Ondreja Macka. touchIT prináša najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, reportáže z veľkých výstav a veľtrhov technológií a spotrebnej elektroniky po celom svete. Čitatelia majú možnosť získať množstvo zaujímavých informácií o najnovších trendoch a technológiách, IT produktoch na trhu či porovnať produkty vo veľkých testoch. Okrem toho pre čitateľov redakcia pripravuje množstvo exkluzívneho obsahu – videoreportáže, špeciálne verzie softvéru, súťaže, vstupy na počítačové výstavy a IT podujatia.  

Predplatiteľská súťaž
Každý predplatiteľ, ktorý si uplatní kupón zo Zlavadna.sk, bude automaticky zaradený do predplatiteľskej súťaže o hodnotné ceny ako smartfóny, počítačové myši, vybavenie pre inteligentnú domácnosť či ďalšie doplnky. Viac informácií o výhrach nájdete TU! 

Prečo vybrať touchIT ako darček pod stromček?
Pretože v magazíne touchIT si každý nájde niečo pre seba. Navyše vám bude zaslaný darčekový certifikát na vašu adresu, aby ste ho mohli dať ako darček pod vianočný stromček. Na darčekovom certifikáte bude uvedené meno pre koho je predplatné magazínu touchIT určené, rovnako aj obdobie, na ktoré je predplatné zaplatené. Kúpiť môžete aj ročné predplatné touchIT so štýlovým tričkom, ktorého originálny motív poteší každého fanúšika technológií.

 

ZÍSKAŤ DARČEK so zľavou 40%