Dizajnové zápisníky ako zberateľské kúsky

360 ° dizajn, dokonalo hladké dosky a kvalitný papier. Ak ste milovníkom nápaditých zápisníkov, vaše srdce teraz bije na poplach. Zápisníky Nuuna, ktoré vás očaria dizajnom aj spracovaním, už dychtivo čakajú na vaše nápady a poznámky, čo by sa inak stratili z mysle. A čo viac, s Nuuna pod stromčekom rozhodne zabodujete!

Denníčky, zápisníky, diáre, skicáre.. Stále sme pod pretlakom technológií a už pomaly nevieme čo je to písacie pero. Priznám sa, že aj ja radšej ťukám do klávesnice ako píšem perom. Ale, niekedy sa ručnému písaniu nevyhnem a vtedy opäť objavím čaro vlastnoručných poznámok alebo náčrtov. Pero a papier tak ako noviny alebo knihy sú jednoducho stále potrebné a milujeme ich. Keď máte v ruke kvalitný zápisník je to zrazu iný svet. Človek si dá záležať čo tam „načmára“ a písmo je tiež úhľadnejšie. Tzv. značkových (alebo radšej kvalitných) zápisníkov je na trhu viac. Na Bonami sú v ponuke zápisníky Nuuna. Je na vás ktorej značke dáte prednosť ale bude to vždy skvelý darček.

Eva

 Zápisníky Nuuna

Dizajnové zápisníky ako zberateľské kúsky
ilustračné foto: bonami.sk

Zápisníky a skicáre Nuuna

Máte toho toľko, že sa vám už nápady a poznámky strácajú z mysle? S týmto dizajnovým zápisníkom je všetko vyriešené! Ale verte, že toto nie je len obyčajný zápisník.

Okrem dokonalého vzhľadu vás uchváti aj jeho perfektné spracovanie, ktoré je premyslené do posledného detailu. To si overíte nielen na prvý pohľad, ale aj na dotyk. Dosky zápisníku sú totiž úžasne jemné a hladké.

Na zapisovanie telefónnych čísiel, rýchlych poznámok, nápadov, ale aj klikihákov na odreagovanie – na to všetko je potrebné mať po ruke dostatok papierov, ktoré v skicári Nuuna budete mať.

Stránky, ktoré dychtivo čakajú na vaše myšlienky a nápady!

 

Dizajnové zápisníky Nuuna