ZOOT darčeky pre mužov

Muž nepotrebuje tisíc harabúrd, ktoré zaberú štyri skrine a dva bielizníky. Má rád kvalitu, ktorá sa dá obliecť na viac spôsobov a vydrží veky. Myslite na to aj pri výbere vianočných darčekov – ten roztomilo dojatý úsmev nad výhodnou súpravou štyroch svetrov z tržnice mu nevydrží večne.

ZOOT darčeky pre mužov

ZOOT darčeky pre mužov |  ilustračné foto: ZOOT.sk

DARČEKY PRE OTCA

Otcovia sú naši hrdinovia – v detstve chceme byť ako oni, v puberte nechceme byť ani náhodou ako oni a v dospelosti občas ľutujeme, že s nimi netrávime viac času. Žiadny darček nevynahradí spoločné chvíle, na Štedrý večer ale môžete spojiť oboje dokopy. Znie to trochu „zmäknuto“? Nevadí, tohtoročné Vianoce beztak patria kkým darčekom!

DARČEKY PRE OTCA

 

DARČEKY PRE DEDA

Jeho tak ľahko neprekuknete. Tvrdý ako skala, do niečoho nového aby ste ho tlačili buldozérom, pretože „on tieto hlúposti predsa nepotrebuje.“ S naším výberom môžete buldozér nechať doma.

DARČEKY PRE DEDA

 

DARČEKY PRE KAMARÁTA / BRATA

Za všetky tie naprieky a domáce bitky by si pod stromček zaslúžil akurát tak nasmrkať, ale vy viete, že bez neho by to nešlo. Tak mu kúpte niečo „chlapské“, nech neplače.

DARČEKY PRE KAMARÁTA / BRATA

 

A aj keby ste sa náhodou netrafili do vkusu, vrátenie našich kkých darčekov nebolí. Ako to? Máte na to celých 90 dní, a keď ich po vás náhodou hodia, nerozrazia vám čelo. Dôkaz namiesto sľubov tu.

 

ZÍSKAŤ DARČEK NA ZOOT.sk